GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 10291154
nr 1029 1154
Kannor
5 st, Kina, 1900-tal, höjd: 9-16 cm
Kondition: lagad, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:18:38
100 kr
150 kr
200 kr